Güvenlik Kameraları

İşletmenize güvenlik kamerası kurdurmayı düşünüyorsanız profesyonel kamera sistemleri tercih etmelisiniz. Güvenlik Kamerası Sistemlerinde kurulum yapılacak alana göre kamera sistemi tercihi yapılmalıdır. Büyük proje veya çoklu kamera sistemlerinde alt yapı kablolama ve yardımcı ekipman kullanımı çok önemlidir. Sistem kurulumu yapılmadan önce proje hazırlanarak doğru ürün tespit edilmeli gerekli teknik ölçümler sonrasında montaj işlemleri yapılmalıdır. Güvenlik kamerası için yatırımlarınızın boşa gitmemesi için Profesyonel Ekiplerimiz size destek vermek için her zaman hazır…

SEÇİMİNİZİ DOĞRU YAPIN !

İşletmenizin güvenliği için başta doğru çalışan güvenlik kamera sistemi gelmektedir. Piyasada Profesyonel çalışmayan birçok firma ve kalitesiz ürünler mevcuttur. İşletmeniz için yapacağınız her yatırım sizin emeğiniz karşılığında kazandığınız ücretlerdir. İşletmenize uygun olmayan güvenlik sistemine yatırım yapmayın. Şirketimiz 1996 dan beri kararlı adımlarla müşterimize profesyonelce hizmet vermektedir. Ücretsiz keşif imkanımız sayesinde işletmenize uygun güvenlik sistemini tespit ederek ömür boyu sorunsuz kullanabileceğiniz ürünler ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve konusunda uzman Mühendislerden oluşan kadromuz sayesinde  teknik destek ve montaj sonrası aylık bakımlarımız sayesinde ömür boyu işletme güvenliğinizi sağlamış olacaksınız.

HER AÇIDAN GÜVENİLİR BİR SİSTEME SAHİP OLMAK HERKESİN HAKKI

Dual Stream

Ana akış, alt akış ile kayıt, canlı izleme ve mobilde optimum kaliteyi ve hızı yakalayın.

Yüksek Çözünürlük

4 megapiksele kadar yüksek çözünürlük ile istediğiniz tüm detaylara hakim olun.

H.265+

Üstün sıkıştırma teknolojisi ile en kaliteli görüntüler çok daha az disk alanı ve bant genişliği kaplar.

Sony Starvis

Özel olarak geliştirilen Starvis sensörü ile yalnızca yıldız ışığında bile renkli gece görüşü elde edin.

Video Kaybı

Kameraların, kayıt cihazınız ile bağlantısı kesilirse anında haberdar olun. Dilerseniz, bu senaryolara göre istediğiniz aksiyonu planlayın.

Sahne Değişimi

Kameraların açısı değiştiği anda durum bilgisini alın. İstenmeyen müdahalelere karşı her zaman hazırlıklı olun.

Video Sabotaj

Kameraların görüntü almasını engellemek isteyen kötü niyetli insanları anında tespit edin. Görüntüsü siyaha düşen kameraları anında öğrenin.

Hareket Algılama

Görüntü üzerinde hareket alanlarını seçin ve yalnızca hareket durumunda kayıt başlatın.